Profil firmy

Socreat Electronics Technology Limited jest przedsiębiorstwem high-tech joint venture z Hongkongu i kontynentalnej, specjalizujący się w R & D, produkcji i sprzedaży inteligentnego oświetlenia LED. W oparciu o koncepcję "Pochodzą z natury, tworzenie naszej przyszłości", jesteśmy skupić się na R & D, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości wszystko w jeden ogród światła słonecznego, wszystko w jednym solar lekkie, przenośne solar system oświetlenia.

Socreat ma profesjonalny R & D zespół który redaguje doświadczonych LED sterownik inżynierów i projektantów oświetlenia. Mamy solidną siłę techniczne i bogate doświadczenie w projektowaniu produktów, oraz współpracujemy z profesorów i ekspertów od Xi'an Jiaotong University i Xi'an Uniwersytet nauki i technologii, aby zapewnić klientom najlepsze produkty.

Road Smart to nowa marka firmy Socreat, systemu zarządzania marką w kontynentalnej oficjalnie tworzących w 2016. Jesteśmy pewni, że to nowa marka będzie gwiazdą na całym świecie, prowadzi do rozwoju rynku energii słonecznej światła ulicy. Jako lider, nalegamy na kierunku "ekspert w inteligentne oświetlenie, światła świata", utrzymanie R & D w inteligentne produkty oświetleniowe i poprawę jakości światła. Tworzymy środowisko życia bardziej komfortowe, bardziej energooszczędne, wyższej jakości przez mądrość.

Zapewnienie jakości

Nasza firma jest właścicielem zaawansowanych badań urządzeń i profesjonalny i wykwalifikowanego inżyniera, którzy ściśle kontrolować cały proces, łącznie z materiałem zakupów, produkcji, procedura i gotowych produktów. Wszystkie testy niezawodności są w ścisłej zgodzie z wojskowych produktów. Nasze produkty są całkowicie zgodne z popyt międzynarodowych standardów, takich jak UL, CE, FCC, RoHS i tak dalej.

Zwiedzanie fabryki

Nasza fabryka znajduje się w Gushu, Bao'An dzielnicy Shenzhen, który jest centrum produkcji elektroniki w Chinach.

Gushu jest tylko 2 stacje metra od lotniska w Shenzhen, jest to wygodne za odwiedzenie.

Tak jeżeli są zainteresowane w LED, proszę nie wahaj się do nas, serdecznie zapraszamy!

Wizja przedsiębiorstwa:

Jako lider w inteligentne oświetlenie.

Kierunku Enterprise:

Ekspert w inteligentne oświetlenie, światła się na świecie.

Przedsiębiorstwo poczęcia:

Pochodzą z natury, tworzenie naszej przyszłości.

Wartość przedsiębiorstwa:

Oferta, klientów, pracowników, akcjonariuszy, biznes

Partnerzy platformy gdzie można tworzyć i osiągnąć marzenia;

szacunek i zachęcić wszystkich umiejętności i kreatywność.