Profil firmy

Socreat Electronics Technology Limited jest high-tech przedsiębiorstwem joint venture z Hongkongu i kontynentalnej, specjalizująca się w dziedzinie badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży inteligentnych oświetlenie LED. Opierając się na koncepcji "Chodź z natury, stwórz naszą przyszłość", koncentrujemy się na badaniach, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości w jednym ogrodzie słonecznym, w jednym świetle ulicy słonecznej, przenośnym systemie oświetlenia słonecznego.

Firma Socreat dysponuje profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowym, w skład którego wchodzą doświadczeni inżynierowie i projektanci oświetlenia. Mamy solidną techniczną siłę i bogate doświadczenie w projektowaniu produktów, a my współpracujemy z profesorami i ekspertami z Xi'an Jiaotong University i Xi'an University of Science and Technology w celu zapewnienia klientom najlepszych produktów.

Road Smart jest nową marką firmy Socreat, systemu zarządzania marką na kontynencie oficjalnie utworzonym w 2016 roku. Jesteśmy pewni, że ta nowa marka będzie supergwiazdą na całym świecie, prowadzącą do rozwoju rynku oświetlenia ulic słonecznych. Nalegamy na kierownictwo "ekspert w dziedzinie inteligentnego oświetlenia, oświetlenie świata", utrzymanie R & D w inteligentnych produktach oświetleniowych i poprawianie jakości światła. Tworzymy mądrość bardziej komfortowe, bardziej energooszczędne, wyższej jakości środowisko życia.


6362032933959691797566317.jpg


QQ图片20170118163202.jpg


QQ图片20170118163159.jpg