Analiza korzyści ekonomicznych i społecznych słonecznych świateł ulicznych LED

Obecnie solarne oświetlenie uliczne LED szybko się rozwija na rozległym rynku oświetlenia. Jakie są więc zalety słonecznych lamp ulicznych LED w porównaniu do lamp sodowych:

Po pierwsze, słoneczne oświetlenie uliczne wykorzystuje energię słoneczną do przekształcania ich w energię elektryczną.

Dlatego uliczne lampy słoneczne LED mogą znacznie zmniejszyć emisję dwutlenku węgla z wytwarzania energii.

Po drugie, budowa ulicznych lamp sodowych jest trudna i trzeba wykopać rowy, aby poprowadzić kable. Nakład pracy jest duży i potrzeba znacznej ilości kabli, a słoneczne oświetlenie uliczne można zainstalować na słupach, oszczędzając wiele kosztów budowy i kabli.

Po trzecie, oszczędzaj koszty energii elektrycznej. Energia słonecznych lamp ulicznych LED pochodzi z niewyczerpanego światła słonecznego, które jest naturalnie darmową energią. Jednorazowe inwestycje mogą przynieść korzyści na całe życie.

Po czwarte, oszczędzaj koszty konserwacji. Żywotność wysokoprężnych lamp sodowych wynosi zwykle tylko 2000-6000 godzin, podczas gdy żywotność słonecznych lamp ulicznych LED może sięgać ponad 50 000 godzin. Teraz żywotność wysokiej klasy słonecznej lampy ulicznej osiągnęła 100 000 godzin. Wymagana jest tylko regularna konserwacja kontrolera i baterii, co znacznie oszczędza robociznę oraz koszty konserwacji i naprawy.